Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
drozda_az
Posty: 19
Rejestracja: wt 13 gru 2005, 11:18
Kontakt:

Adventure Zone

Post autor: drozda_az »

Witam, oj dawno się nie odzywałem na forum. Pewnie dlatego nie mogłem odzyskać hasła :P

Ale co tam nowy login też mi się podoba ;)

A piszę tutaj żeby poinformować Was o naszej (znaczy Adventure Zone) nowej stronie internetowej. Możecie znaleźć ją pod adresem adventure-zone.home.pl. Mamy już sporo materiałów, które uzbierały się przez te kilka lat, z którymi warto się zaznajomić. Podczas składania tego wszystkiego widziałem nawet, że niektórzy z Was kiedyś dla AZ pisali (cześć Czaju :) ).

A pochwalić się mogę również naszym forum, które oczywiście jak na początek jest dosyć skromne, ale myślę, że się ładnie rozwinie :)

To by było chyba na tyle, zapraszam serdecznie :)

Pozdrawiam
drozda
www.adventure-zone.info - Przygodówki od A do Z!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

drozda pisze:A piszę tutaj żeby poinformować Was o naszej (znaczy Adventure Zone) nowej stronie internetowej.
Czy ja dobrze widzę? Przekształciliście zina w serwis?
Awatar użytkownika
drozda_az
Posty: 19
Rejestracja: wt 13 gru 2005, 11:18
Kontakt:

Post autor: drozda_az »

Elum pisze:
drozda pisze:A piszę tutaj żeby poinformować Was o naszej (znaczy Adventure Zone) nowej stronie internetowej.
Czy ja dobrze widzę? Przekształciliście zina w serwis?
No nie całkiem. W planach wygląda to tak, że strona razem z zinem tworzą całość. Jak wielu zauważyło czas zinów dobiega końca a my skończyć zamiaru nie mamy, więc trzeba postawić na rozwój :)
www.adventure-zone.info - Przygodówki od A do Z!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

drozda pisze:No nie całkiem. W planach wygląda to tak, że strona razem z zinem tworzą całość.
Czyli coś jak Załoga G jeszcze miesiąc temu? ;) Fajnie. Podoba mi się. Nareszcie Przygodoskop będzie miał rasowego rywala (Strefę Przygodówek i www.przygodowki.pl mimo najszczerszych chęci trudno mi do konkurencji zaliczyć).
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Elum pisze:Nareszcie Przygodoskop będzie miał rasowego rywala
...co może zmotywuje Eluma do zrecenzowania Discworldów. :P

drozda_az - życzę wiatru w żagle i stopy wody pod kilem (tak to się chyba mówi :)). Fajnie, że na polskiej scenie przygodówek widać pewne ożywienie.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
ODPOWIEDZ