Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Pżygodufkowa wojna podjazdowa, czyli teoria Ze/Za

Post autor: mendosa »

Zachęcony wątkiem na forum AZ, zajrzałem na front...
Drodzy Przygodoskopowicze : Jeżeli robicie to dla zasady (zemsta jest słodka), lub dla zabawy (śmiech to zdrowie), to - nevermind, Ur32d-side (You are free to decide); mam jednak nadzieję, że nie macie nadzieji ;) , na to, że cokolwiek zmienicie/udowodnicie.
Nie jest to chyba możliwe w przypadku członków dziupli warezowej, z mentalnością dwunastolatków, w dodatku zadufanych w sobie do szaleństwa. Wybaczcie, ale nie wesprę Was w tej wojnie, bo (jak na razie) nie mam za co się mścić, a na taką zabawę nie mam ani czasu, ani ochoty. Może czasem się przyglądnę, choć to męczące czesać wątki tylko po to, aby czytać Wasze posty (od czytania większości innych bolą mnie albo oczy (będę miał Ze/Za), albo mózg).
Zaznaczam, że Ich toleruję - niech sobie piszą, zasysają, papatkują, etc., etc.; życzę miłego Ze/Za (Zemsty/Zabawy).
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

A o co chodzi? :o
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Bez komentarza :gugu:
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

mendosa pisze:Drodzy Przygodoskopowicze
Przygodoskopowiczów bym w to nie mieszał, mendosa. Tylko ja i kNOT zaznaczyliśmy w dziupli warezowej swoją obecność, a to jednak zdecydowana mniejszość :)
mendosa pisze:mam jednak nadzieję, że nie macie nadzieji ;)
Ej, no chyba żartujesz :niesmialy:
mendosa pisze:Wybaczcie, ale nie wesprę Was w tej wojnie, bo (jak na razie) nie mam za co się mścić, a na taką zabawę nie mam ani czasu, ani ochoty.
Ale przecież ja nie chcę, żeby się ktokolwiek za cokolwiek mścił! :) Fakt, że sam, na własną odpowiedzialność, się w dziupli warezowej zarejestrowałem i mam takie a nie inne zdanie na ich temat nie znaczy, że mam zamiar zmuszać Ciebie, czy kogokolwiek innego żeby stawał po jedynie słusznej stronie "konfliktu". Tym bardziej, że to by przecież straszna dziecinada była. Oni mają swój świat, my mamy swój. Adam kiedyś postanowił się u nas skompromitować i jest fajnie 8)

Temat co jakiś czas wraca (i pewnie nie raz będzie jeszcze wracał) jak bumerang, ale to nic. Przynajmniej jest wesoło :D
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Podjąłem ten wątek, gdyż wywiązała się dyskusja na AZ, a skoro ona AZ nie dotyczy, to chyba lepiej dyskutować na forum, którego ona dotyczy.
mendosa pisze:mam jednak nadzieję, że nie macie nadzieji ;)
Błąd językowy w tym zdaniu jest zamierzony (dlatego też, między innymi, jest tam ;) ), żeby se kto nie pomyślał, ani nie napisnął ;) : "Wielki pon Korehtor, a takie kwiotki sadzi." ;) .

Zauważyłem także, drogi Elumie, iż polubiłeś różne tricki, związane z moimi postami : a to tytuł tematu się utnie (słusznie zresztą), a to temat się do działu przeniesie innego (pewnie też słusznie). Pewnego dnia, przy próbie logowania się jako "mendosa", ujrzę taki oto komunikat :
Użytkowniku, idź Tam Ty wiesz gdzie , robić Ty wiesz Co, jak Ci wiesz Kto pozwoli. Pozdrawiam. Elum.
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Z ciekawości sobie zajrzałem na ich forum. Z tego co widze to aby przeglądac forum należy się rejestrować, a mi się nie chce, więc komentarz tylko na temat działow jakie mają:

1. Może jakiś nie na czasie jestem, ale kiedy wydali połączoną wersje CA i DC Jacka Orlando ?
2. Autorzy chyba bardzo lubią gry firmy Cryo. Pytanie więc moje <Virgo wyciąga zza pleców topór> Gdzie do diabła jest Atlantis ?
3. Autorzy chyba bardzo lubią też mnożyć byty na potęge. Innego wyjaśnienia nie mam dla osobnych działow dla pewnych gier przygodowych (uznałbym może, że to nowości gdyby nie obecność BM).
4. Nazywanie Post Mortem, BS3 czy Podroż do wnętrza ziemii klasyką gier komputerowych to jest okreslenie grubo na wyrost...
5. Jak Zegarmistrz nie jest grą, której nie można nawet kijem z odległości dwóch metrów dotykać to nie chce wiedzieć jakie gry oni wstawili do działu z grami, które należy unikać.
6. Pytanie do tych co czytali - na jakich to zagadkach autorzy tematów się wykładają (trzeba troche ego sobie podbudować) ? :D

@Mendosa
Przynajmniej będziemy pierwszym forum, na którym trzeba będzie się nieco pogłowić, aby się zalogować. A co tydzień zagadka będzie zmieniana :gugu:
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Nie chce mi się tam rejestrować, więc btw linka napiszę tutaj.

Elum, nie tak:
Natknąłem się na tą bardzo małą grę (zajmuje jakieś 300 kb [ciach]) na jednej ze stron poświęconych amatorskim [ew. niezależnym/darmowym] przygodówkom.
a tak:

Natknąłem się na bardzo małą grę (zajmuje jakieś 300 kb [ciach]) na jednej ze stron poświęconych amatorskim [ew. niezależnym/darmowym] przygodówkom.

8)
Samuś Sprytuś Zabijaka
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Jasne Sammy, niestety ten błąd zauważyłem dopiero po wydaniu AZ 62 :( .
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Ale o co chodzi!? Jam przecie niewinny, pomiłujcie...

Jednocześnie dementuję, jakobym się w tej okropnej dziupli udzielał, jestem tam tylko (jak sławetny Czukcza) 'czytaczem'.

Ze szczególnym okrucieństwem i nieopisaną przyjemnością przeczytałem ichni dział 'Tylko dla adminów i modów' 8)

Wątek 'Elum i kNOT' rozbawił mnie do łez, dlatego mam zamiar jeszcze trochę z ich twórczością poobcować ;)
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

kNOT pisze:Ze szczególnym okrucieństwem i nieopisaną przyjemnością przeczytałem ichni dział 'Tylko dla adminów i modów' 8)

Wątek 'Elum i kNOT' rozbawił mnie do łez, dlatego mam zamiar jeszcze trochę z ich twórczością poobcować ;)
Nigdy mi sie nie chcialo tam zarejestrowac, ale zaczyna mnie zzerac ciekawosc :lol: .
Przyszlo mi teraz do glowy - moze zarejestrowac sie i udostepnic tutaj "dyzurny" login i password - kazdy bedzie mogl wtedy sobie tam czytac :D.

EDIT:
Niestety, trzeba e-mail podawac przy rejestracji, a mam jakies dziwne opory. Na razie zaprzestaje dzialan.
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

kNOT pisze:Jednocześnie dementuję, jakobym się w tej okropnej dziupli udzielał, jestem tam tylko (jak sławetny Czukcza) 'czytaczem'.
Czytacz, który napisał 30 postów - zaiste - niemowa.
kNOT pisze:Ze szczególnym okrucieństwem i nieopisaną przyjemnością przeczytałem ichni dział 'Tylko dla adminów i modów'

Wątek 'Elum i kNOT' rozbawił mnie do łez, dlatego mam zamiar jeszcze trochę z ich twórczością poobcować
Powiedz, to jest żart? Jakoś ja tego działu nie widzę ... Rzuć link.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Sammy pisze:Nie chce mi się tam rejestrować, więc btw linka napiszę tutaj.
Sammy... Ty... Ty... Ty... KOREKTORCO! :gugu:
mendosa pisze:
kNOT pisze:Wątek 'Elum i kNOT' rozbawił mnie do łez, dlatego mam zamiar jeszcze trochę z ich twórczością poobcować ;)
Powiedz, to jest żart?
Nie, to nie jest żart. Choć pewnie może się to wydawać nieprawdopodobne.

Krótko mówiąc było to mniej więcej tak, że dzielna ekipa warezowej dziupli (jak się robi znaczek TM na klawiaturze? ;)) założyła sobie supertajny, elitarny dział "tylko dla adminów i moderatorów" dostępny dla... wszystkich :niesmialy: w którym to dziale w wątku "Elum i kNOT" postanowili obmyślić perfekcyjny i co najważniejsze skuteczny plan zniechęcenia nas do ichniejszego forum.

Ale to jeszcze nic. Uwaga! Teraz będzie najlepsze. Gdy im delikatnie uświadomiłem, że dział nie był wcale taki supertajny jak się im wydawało, chłopaki i dziewczęta chórem posądzili mnie o... hakerowanie :lol:

Nie wiem czy kNOT zdążył to przeczytać, w każdym razie ja aż normalnie żałuję, że sobie tego w porę (tj. przed definitywnym utajnieniem) nie zapisałem na dysku (tak, macie rację, to by już było zboczenie zahaczające o obsesję ;)).

EDIT:
Ines pisze:Przyszlo mi teraz do glowy - moze zarejestrowac sie i udostepnic tutaj "dyzurny" login i password - kazdy bedzie mogl wtedy sobie tam czytac :D
Login: Simpsonowie
Hasło: Przygodoskop

Nie wiem jak to wygląda, gdy z jednego konta na forum wchodzi równocześnie kilka osób, ale mam nadzieję, że będzie działać :)
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

Elum pisze: Login: Simpsonowie
Hasło: Przygodoskop

Kod: Zaznacz cały

Podałeś nieprawidłowe lub nieaktywne dane użytkownika
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Musiałeś coś źle wpisać, gdyż ja wszedłem bez problemu.
ODPOWIEDZ