Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

30 złotych

Post autor: jackowsky »

OMG, 30 zetów w plecy :obraza:

EDIT: Nie mogli jakiejś innej gry dać?

Elum: Oczywiście wypowiedź jackowsky'ego dotyczy skasowanego (na własne życzenie) postu drozdy (Deamonica w Clicku). Została wydzielona z wątku o Deamonice. To tak, żeby nikt nie miał wątpliwości o co tu chodzi.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

drozda_az pisze:Myślę, że warto.
Wrzucanie linka do własnej strony bez śladu choćby informacji, która tam się znajduje, nie jest przejawem dobrego wychowania, dlatego uważam, że nie warto było...
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Nie odmówię pewnej racji kNOTowi, ale jako ta, która dzisiaj najwięcej zaoszczędziła:D , muszę przede wszystkim podziękować drozdzie za wiadomość, że Daemonica wyszła w Clicku za 6,50 zł. Jestem przekonana, że kierowała nim chęć podzielenia się z nami "dobrą nowiną", a nie żadna tam akcja marketingowa. ;-)

[OT]
A tak gwoli sprawiedliwości - chyba wielu z nas zdarza się wrzucić czasem takie właśnie tajemnicze linki, fakt - niekoniecznie do naszych stron macierzystych. Parę razy już się na coś takiego wkurzyłam, choć pewnie też nie jestem bez winy. Ze swojej strony obiecuję poprawę. Rozumiem, że to tak fajnie kierować wszystkich do wielkiej niespodzianki, ale chyba rzeczywiście odsyłacz względny powinien informować o treści strony, do której się odnosi. No chyba że jesteście innego zdania.
[/OT]

O grze wiem tyle, że się instaluje (z drobnymi komplikacjami), uruchamia, a głos Nicolasa jest za mało klimatyczny, ale może się przyzwyczaję...
Awatar użytkownika
drozda_az
Posty: 19
Rejestracja: wt 13 gru 2005, 11:18
Kontakt:

Post autor: drozda_az »

Wg mnie nie miało znaczenia gdzie prowadził odnośnik, tylko jakie znajdowały się pod nim informacje... Ale ok, skoro uważacie że linki na stronę AZ nie powinny się pojawiać u Was, to dobrze. Skoro taka Wasza wola...

Post wyczyściłem - Elum, jak możesz to skasuj go kompletnie ponieważ ja nie mam uprawnień.
www.adventure-zone.info - Przygodówki od A do Z!
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

drozda_az pisze:Post wyczyściłem - Elum, jak możesz to skasuj go kompletnie ponieważ ja nie mam uprawnień.
Skasowałem wedle życzenia. Na przyszłość napisz jedno zdanie do czego linkujesz i wszyscy bedą happy. :)

Ze swojej strony dodam, że ja w linku drozdy nic niestosownego nie widziałem. Mało tego, jestem mu wdzięczny bo pewnie jutro (a nie za dwa dni) będę miał fajną gierkę za 6,40 zł. Nie przesadzajcie.

jackowsky - zedytuj proszę swojego posta, co by ludzie wiedzieli o co tu chodzi. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

A ja sie spoznilam i nie widzialam linka drozdy (mnie osobiscie wcale nie przeszkadzaloby, ze prowadzi do AZ, intersuje mnie info zawarte pod linkiem, zgadzam sie tu z drozda).

tetelo --> z twojego posta wynika, ze juz chyba tego Clicka kupilas? Pytam, bo nie wiem, czy mam jutro wyjsc na poszukiwania. Niby mam od wczoraj ferie, ale ciagle sa jakies sprawy do zalatwienia i jutro zamierzalam poleniuchowac wreszcie i nic, absolutnie nic nie robic.
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Clicka kupiłam i wpadłam tu po to, aby zdać relację z gry, ale po tym, co przeczytałam, już mi przeszło.

Nie wiem, czy śmiać się czy płakać.
Wydawało mi się, że drozdzie podziękowałam i z lekka załagodziłam sytuację. Ale liczba mnoga w postach obu panów wskazuje na to, że moja wypowiedź została odebrana jako co najmniej nieprzyjazna.

Jeśli tak, to chyba pora dać sobie na wstrzymanie.
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

tetelo pisze:liczba mnoga w postach obu panów wskazuje na to, że moja wypowiedź została odebrana jako co najmniej nieprzyjazna.
Ja tak jej nie odebrałem. Zauważam jednak spory chłód na naszym forum w stosunku do "konkurencji". Nie ukrywam, że taka sytuacja mi średnio odpowiada, bo nasz przygodoskopowy zakątek zawsze kojarzył mi się z ciepłem i wyrozumiałością wobec rozmówców.
tetelo pisze:Jeśli tak, to chyba pora dać sobie na wstrzymanie.
Między innymi taki skrajne reakcje miałem na myśli pisząc "Nie przesadzajcie", choć w zasadzie powinienem był napisać "Nie przesadzajmy" (taka zresztą była moja intencja). Nie ma o co się obrażać ani dąsać, bo nikt tu nikomu nie ma zamiaru dopiec. Na potwierdzenie specjalnie dla Ciebie szczery uśmiech: :).
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Najlepszą obroną zawsze był atak i pewnie o to chodzi...

Nie jest to moje forum i nie ja ustalam tu reguły, mimo to osobiście dziwią mnie prymitywne zagrywki dzieciaków z 'obcej' piaskownicy. Te z wiaderkiem i łopatką. Pozostaje mi napisać 'papatki' i zająć się czymś pożytecznym.
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
drozda_az
Posty: 19
Rejestracja: wt 13 gru 2005, 11:18
Kontakt:

Post autor: drozda_az »

kNOT pisze:Najlepszą obroną zawsze był atak i pewnie o to chodzi...
Najwyraźniej przez kNOTA zostałem źle zrozumiany. Więc przepraszam za całe zamieszanie - z mojej strony EOT.
kNOT pisze:Pozostaje mi napisać 'papatki' i zająć się czymś pożytecznym.
"Papa" - to jest mój ostatni post na tym forum.
www.adventure-zone.info - Przygodówki od A do Z!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Ja piernicze... nie, naprawdę, całkiem poważnie już mnie to zaczyna powoli doprowadzać do szału.

Po pierwsze. NA FORUM PRZYGODOSKOPU NIE MA I NIGDY NIE BYŁO CENZURY! Każdy może sobie wstawiać linki jakie chce (do Adventure Zone, do Adventure Gamers itd. itp.), pisać o czym chce, w granicach zdrowego rozsądku. Chyba jesteśmy na tyle inteligentnymi ludźmi, że potrafimy sobie sami te granice wyznaczyć. Nie potrzebujemy żadnych kretyńskich regulaminów. A może potrzebujemy?
drozda pisze:"Papa" - to jest mój ostatni post na tym forum.
Nie obrażaj się drozda, bo mieliśmy już tutaj dwóch takich, co się obrazili. Bo im się, kurwa, nie podobało, że jest to jedno z najłagodniej moderowanych, a równocześnie najbardziej kulturalnych miejsc o grach w polskim internecie. To forum jest małe, fakt. Trudno się tu tak zwyczajnie mijać (jak ktoś kogoś nie lubi na przykład), ale na litość boską! Nie róbmy ("róbmy" napisałem w liczbie mnogiej, mam jednak cichą nadzieję, że nikt z tego powodu mnie nie znienawidzi) z powodu jednego głupiego linka kolejnej afery z odchodzeniem!

Skończyłem.
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

A wszystko zaczęło się tak niewinnie ...
Miał chyba rację drozda temperując mnie nieco, ale się wyłamałem, i idąc za tym :
Elum pisze:
drozda pisze:
(ciach) nie ma lepszej krytyki niż ta od konkurencji, więc Elum jakby "z założenia" jest tu osoba wytykającą nasze błędy :)
Bo ja po prostu liczę na to, że wy będziecie robić to samo u nas ;)
napisałem, delikatnie moim zdaniem, co myślę o błędach, wojnach itp.
Mam dziwne wrażenie, że część osób zrozumiała to opacznie, chyba, że wyraziłem się niejasno - uświadomcie mi to, jeżeli tak się stało.
Nie rozumiem całej sytuacji ... kNOT -->Tak, to był atak. Ale oby tylko takie ataki spotykały Was w przyszłości. ...
(K***a, ... , płakać mi się chce).
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

mendosa pisze:Nie rozumiem całej sytuacji
Ja podobnie. Dorośli (!?) ludzie, a zachowują się jak przedszkolaki. Chcąc podkreślić swoją dorosłość zamiast słów używają 'przerywników'. Żenujący wprost poziom...
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

kNOT pisze:Ja podobnie. Dorośli (!?) ludzie, a zachowują się jak przedszkolaki. Chcąc podkreślić swoją dorosłość zamiast słów używają 'przerywników'. Żenujący wprost poziom...
kNOT, proszę Cię skończ, po prostu skończ.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

kNOT pisze:Żenujący wprost poziom...
Tak. Jestem niedojżały, nieodpowiedzialny i żenujący :gugu:

Z drugiej strony czepianie się linka, który zgodnie z nieformalnymi zasadami forum nie jest niczym złym, też jest troszkę żenujące. Nie sądzisz? Tak samo jak jego usuwanie. A następnie dyskusja na ten temat. I mój poprzedni post. Osoby, które jeszcze nie wypowiedziały się w temacie też są żenujące, właśnie dlatego, że się nie wypowiedziały.

Czyli generalnie, jakby na sprawę spojrzeć obiektywnie, z dystansu, to wszyscy jesteśmy tak samo żenujący. Ha! I niech mi ktoś teraz spróbuje zaprzeczyć 8)

Po 24 godzinach od ostatniej odpowiedzi w tym wątku, zamykam!
Zablokowany