Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Problemy z nowym AZ

Post autor: jackowsky »

Wchodzę na AZ, patrzę i oczom nie wierzę - zmiany. Pomijajm ocenę tychże zmian. Próbuję się zalogować na dane, na które (jak mi się wydaje) logowałem się wcześniej (wpisuję swój niezmienny login "jackowsky" oraz prawidłowe hasło - takie samo jak na przygodoskopie). Efekt jest taki, że nie mogę się na nie zalogować. Nigdzie też nie widzę opcji przypomnienia hasła (jakbym tak - w co wątpię - się pomylił). Nie chcę zakładać nowego użytkownika na AZ i liczę, że ktoś tutaj mi pomoże. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Ja założyłem nowe konto na ten sam login.
Chyba inaczej się nie da.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Faktycznie, po założeniu "nowego" konta, działa. Dzięki.
BTW Mogliby napisać, że stare loginy nie działają.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Mogę tylko przeprosić za kłopoty, wedle osób odpowiedzialnych za CMS - wystąpiły jakieś problemy przy przenoszeniu bazy danych (jakie - nie wiem), co poskutkowało właśnie koniecznością ponownej rejestracji. Straciliśmy także zawartość "starego" forum. Być może spowodowane to było znacznym przyśpieszeniem prac pod koniec przenosin, ale redakcja czekała na ten moment prawie rok, więc wybaczcie :plask: . Mam nadzieję, że pewne zmiany - zarówno wizualne, jak i merytoryczne - zrekompensują te braki :) .
mendosa = konik szachowy
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Większość niedogodności została już naprawiona, inne pewnie wyjdą w trakcie działania strony. Niestety, problemu z rejestracją ponowną ominąć się nie da :( .

Oto link do poprzedniej strony Adventure Zone:

http://www.adventure-zone.home.pl/fusion/news.php

Strona będzie dostępna do końca roku 2008, jednak z pewnymi ograniczeniami - właściwie możecie tylko poczytać (bo już pisać nie) dawne forum, sprawdzić stare prywatne wiadomości, i tyle.

Dla dociekliwych : oto dawno nieaktywna, jakimś cudem zalegająca w sieci kopia pierwszej, szybko porzuconej odsłony Strefy Przygodówek z roku 2001 :) .
mendosa = konik szachowy
ODPOWIEDZ