Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Carte Blanche

Post autor: Klaymen »

Przeglądałam już nowsze tematy i zauważyłam, że już kilkakrotnie o niej wspomniano ale nikt się jakoś specjalnie nie wypowiedział...

Ja właśnie skończyłam i muszę przyznać, że mam raczej pozytywne wrażenia - poza pewnymi niedociągnięciami (chodzi mi o pewne opóźnienia, różnice między mimiką postaci a dźwiękiem, nieco kwadratowe postacie)i aż śmieszną długością - nie mam większych zastrzeżeń.

A propos - nie wie ktoś może kiedy ukaże się 2 część?
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Zapewne nigdy, ekipa Absurdus wydała CB 1 grudnia 2006 roku, później już tylko darmowy "symulator" pojedynków. A w dziale projektów stwierdzili, iż z powodu kompletnego rozminięcia się ich oczekiwań z rzeczywistością zmienili swój plan pracy i poszli na piwo (i są na nim już prawie rok).
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Post autor: Klaymen »

o kurcze, a tak liczyłam na dalszą część... - Z drugiej strony - nigdzie nie znalazłam o niej wzmianki - więc mogłam się spodziewać...
Tak czy siak, dzięki za pozbawienie mnie złudzeń.
Zastanawiam się jakie były te "oczekiwania" - bo chyba nie myśleli, że taką grą - w dodatku niezbyt wypromowaną podbiją rynek?
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Cóż, jeśli jeszcze nie grałaś to możesz zapoznać się z ich pierwszą produkcją - Eye of the Kraken. Gra jest w pełni darmowa i zapewnia kilka miłych chwil przed monitorem :)
http://www.absurdus.net/kraken/game.htm - oficjalna strona gry
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
ODPOWIEDZ