Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Indy
Posty: 69
Rejestracja: pn 13 mar 2006, 12:25
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Indy »

Ciekawostki aegnora (przepraszam jeśli źle odmieniłem) to kawał dobrej roboty. Po pierwsze nie trzeba takich rzeczy samemu wyszukiwać. Po drugie to świetna lektura :) Autorowi dziękuję i życzę "ciekawostkowych" sukcesów.
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Dzięki za miłe słowa. Szykuję kolejne ciekawostki, choć ostatnio krucho u mnie z wolnym czasem. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

I znowu kawał dobrej roboty z ciekawostkami do Riven: The Sequel to Myst.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Dzięki, ale tu brawa należą się mystowej społeczności, która "rozebrała" grę na czynniki pierwsze. Ja te informacje tylko zebrałem do kupy i udokumentowałem screenami. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Super ciekawostki! Brawo!
Tra-la-la!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Ciekawostki

Post autor: Elum »

Dwie niespodziewane mini ciekawostki z Miazmy (trochę za mało, żeby wrzucać na stronę, więc wrzucam na wyłączność na forum).

Scena śniadaniowo-obiadowa pierwotnie miała być chyba nieco dłuższa - w pierwszym (węgierskim) zwiastunie widać (rękę) kelnera, w finalnej wersji bohater na kelnera nie czeka, tylko zostawia szmalec na stoliku i odchodzi. Nawiasem pisząc, w tej samej scenie widać siedzącego przy stoliku na drugim planie Pierrota (autora wszystkich przygodówek Private Moon, gdyby ktoś nie kojarzył :P):

Obrazek

Ujęcie z popiersiem Fryderyka Joliot-Curie też zostało przycięte, ale trochę inaczej - w zwiastunie scenka wyświetlana jest na pełnym ekranie (16:9), w grze wyświetla się w oknie (4:3):

Obrazek
ODPOWIEDZ