...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

zapi
Posty: 4
Rejestracja: pt 23 sty 2009, 11:23

Post autor: zapi »

A więc zwą mnie zapi :D jestem z Wrocławia, mam 19 lat, moja ulubiona seria gier przygodowych to naturalnie Broken Sword. :)
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

zapi pisze:moja ulubiona seria gier przygodowych to naturalnie Broken Sword. :)
Witaj!
Ja tez lubie BS
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Przemo
Posty: 6
Rejestracja: pn 06 kwie 2009, 13:49
Kontakt:

Post autor: Przemo »

Nie lubię za bardzo o sobie pisać. Ten kto odwiedza Adventure Zone i forum przygodówki.pl zapewne mnie kojarzy, ale wypada się przywitać - Witam wszystkich serdecznie. :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Witam :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
3kreciki
Posty: 22
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 09:37
Lokalizacja: LUBIN

Post autor: 3kreciki »

Witam wszystkich. Zadałem na forum pytanie o "Prince of Persia" jakiś czas temu ale nie napisałem ani słówka o sobie. postaram się to naprawić. Wyklułem się jakieś 33 latka temu niedaleko Wrocka. Dobra już wystarczy bo jak widzę te 33 to jakoś dziwnie się czuję.:szok:
Tetro
Posty: 168
Rejestracja: sob 18 cze 2005, 22:39
Lokalizacja: Będzin Grodziec
Kontakt:

Post autor: Tetro »

Witam :) A 33 lata to nie taka starość Elum ma 100 lat ;)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Tetro, zlituj się i zrób coś z tą sygnaturą.

EDIT: Dzięki, Tetro. Od razu lepiej.
3kreciki pisze:Wyklułem się jakieś 33 latka temu niedaleko Wrocka.
A w Lubinie mieszka też autor Magritte. :)
Ostatnio zmieniony pn 04 maja 2009, 16:53 przez Elum, łącznie zmieniany 1 raz.
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Iiii, to wcale nie dużo :)

Witaj 3kreciki :)
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

8) 3 kreciki --> gra o którą pytasz nie ma znamion nawet... przygodowej gry. Moze kupiłeś tę grę jako przygodową... uypss Z pytaniami nie do Nas !! Byc może, ktoś powiedział, ze jest to gra przygodowa, to może miał na myśli pytania szczegółowe, o Twoje preferencje i gatunek gry. Nazwal to "przygoda". :?
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
lukham
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 kwie 2008, 18:14

Post autor: lukham »

To straszne - ostatni post w tym dziale prawie 2 lata temu? Natychmiast (a nie na innych miast) spieszę z pomocą!

Zaglądam tu od jakichś 5 lat, niegdyś nawet (w 2008 roku) zarejestrowałem się na forum, ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby coś sensownego napisać. Chyba jedyną osobą, którą tu w miarę dobrze (i długo) znam jest Reptil3.

Co do stażu z przygodówkami to.. aż strach sobie to uświadomić, ale to już dobrze ponad 20 lat. Zawdzięczam im przede wszystkim bardzo wczesne zawarcie (przymuszonej) znajomości z językiem angielskim oraz wiele cudownych wspomnień. Jestem też maniakalnym kolekcjonerem oryginalnych, pudełkowych (w miarę możliwości) gier (co prawda nie tylko przygodowych; te stanowią jakieś 85% mojej kolekcji).

Mam nadzieję, że uda mi się pojawić na jakimś najbliższym zlocie; bardzo miło byłoby osobiście poznać bratnie (i siostrzane) żądne przygód dusze. :)
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Zapraszamy, każda nowa twarz na zlocie mile widziana :)
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Neur0mancer
Posty: 5
Rejestracja: śr 06 kwie 2011, 12:13

Post autor: Neur0mancer »

Czołem, wypadałoby chyba na dobry początek napisać parę słów o sobie. Studiuję filologię polską, lubię dobre kino (staram się unikać współczesnych produkcji), swego czasu oglądałem sporo anime, uwielbiam niemal wszystko związane z s-f (zwłaszcza cyberpunk), staram się regularnie poszerzać swoje horyzonty muzyczne (znasz ciekawy zespół - daj znać ;) ). Moja historia z grami przygodowymi zaczęła się blisko 10 lat temu od poznania niejakiego Jacka Orlando. Do dziś pozostał mi do niego ogromny sentyment. Od tamtego czasu poznałem całkiem sporo interesujących tytułów, jednak nadal czekają na mnie m.in dwie wielkie serie (Broken Sword i Gabriel Knight), na które może znajdę trochę czasu w trakcie wakacji (a może i wcześniej).
I to by było na tyle. Miejmy nadzieję, że uda mi się tutaj zaaklimatyzować. ;)
Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ascovel »

Witaj, Neur0mancer!

Z cyberpunkowych przygodówek polecam przede wszystkim Dreamweb. Jest też wysoko ceniona, ale jeszcze z lat 80tych adaptacja Neuromancera, w którą jak na razie nie grałem.
Awatar użytkownika
Neur0mancer
Posty: 5
Rejestracja: śr 06 kwie 2011, 12:13

Post autor: Neur0mancer »

O, o Dreamweb nie słyszałem, dzięki! A Neuromancera... niedawno odpalałem. ^^ Pierwszy kontakt - dość ciężki, ale przy odrobinie samozaparcia ( i "Neuromancerze" Billy'ego Idola w słuchawkach) powinienem ruszyć dalej.
Awatar użytkownika
Sherlock Holmes
Posty: 4
Rejestracja: ndz 21 sie 2011, 00:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sherlock Holmes »

Witam.
Wcześniej, udzielałem się na forum przygodowki.pl, pod tym samym nickiem, ale w związku ze zlotem przygodoskopu postanowiłem się zarejestrować także tutaj, poznać nowe osoby i oczywiście brać czynny udział w tworzeniu tego forum.
A oto przywitanie z forum przygodowki.pl, bo na oby dwa fora jestem zarejestrowany w podobnym celu (jedna pasja ;) ) :
"
Witam.
Mam na imię Kamil.
Kocham gry przygodowe najbardziej serie Syberia i Runaway, są to gry tupu point and click, ale właśnie takie wydają mi się najciekawsze.
Zarejestrowałem się, żeby poznać więcej ciekawych gier, powymieniać się wrażeniami i opiniami na ich temat oraz powspominać stare dobre przygodówki w odpowiednim towarzystwie "

Dziękuje, Pozdrawiam oraz życzę wszystkim forumowiczom miłej niedzieli ;)
Sherlock Holmes
ODPOWIEDZ