Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
drozda
Posty: 57
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 20:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

[Czytelnia] Benoit Sokal o Lost Paradise i nie tylko

Post autor: drozda »

Jakoś tak nie widzę, żeby ktoś pisał o ostatnim wywiadzie na Przygodoskopie. Więc powiem, że mi się bardzo spodobał. Dużo interesujących informacji, wiele różnych ciekawostek no i sam fakt przeprowadzenia wywiadu z taką postacią! :) No i mam pytanko. Ciężko było namówić Sokala na wywiad?
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Nie, zgodzili sie od razu. Za to do udzielania bardziej wyczerpujacych pytan juz trzeba bylo zmuszac placzem i lamentem - moze pytania nie byly wystarczajaco prowokujace...
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
Awatar użytkownika
drozda
Posty: 57
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 20:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: drozda »

Pewnie jak by były bardziej prowokujące to wywiad zajmowałby góra pół strony ;) A z ciekawości - jakie inne osoby macie zamiar wymaglować? Bo chyba trafiłem gdzieś na informacje, że to dopiero początek tego typu akcji, tylko nie pamiętam czy to było w wywiadzie, czy gdzieś indziej.. eh ta pamięć :)
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Ech, Wajuś, że też Ci się chciało tyle pytań i tyle fikcyjnych odpowiedzi wymyślać :D Dorabiasz sobie w "Gali" albo w "Życiu na gorąco", co? :lol:
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Sammy! Wiesz co właśnie zauważyłem? Popraw sobie szybko adres tej strony w swoim profilu, bo coś nie chce działać (przynajmniej u mnie). Pewnie strzeliłeś jakąś literówkę przy wpisywaniu :lol:
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Już poprawiłem. Dzięki, Elum, za zwrócenie uwagi - pewnie setki tysięcy istnień ludzkich, które do tej pory odwiedziły tę stronę popełniły przez jej brak samobójstwa albo coś w tym stylu, więc Twoja wskazówka ma wiekopomne znaczenie dla przyszłości naszej planety.

Aha - uprzejmie proszę o niezwracanie uwagi na "nienajczęstsze" aktualizacje na mojej stronie - te typy tak mają :D.
Samuś Sprytuś Zabijaka
ODPOWIEDZ