Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Black Dahlia z ulepszaczem

Post autor: Ascovel »

Nie wiem ile osób tutaj to zainteresuję, ale trafiłem ostatnio i wypróbowałem świetny, nieoficjalny patch do jednej z moich ulubionych przygodówek - epcikiego filmidła pt. Black Dahlia:

http://www.gamefront.com/files/13970021 ... ch_v03.exe

Łatka ta stanowi jednocześnie nowy instalator do gry - zgrywa on wszystkie 8 płyt na dysk (ok. 5GB), naprawia działanie gry na procesorach wielordzeniowych, a także zdecydowanie poprawia jakość filmowych scen (usuwa przeplot). Dla mnie szczególnie to ostatnie ma ogromne znaczenie, bo gra zupełnie inaczej (lepiej) teraz wygląda.

Patcha stworzył jeden z redaktorów Adventure-Treff - niemieckiego serwisu o przygodówkach.

Polecam!
lukham
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 kwie 2008, 18:14

Post autor: lukham »

Cudownie, dokładnie czegoś takiego szukałem! Dzięki Ascovel. :)
Awatar użytkownika
Heat
Posty: 16
Rejestracja: pn 21 mar 2005, 08:58
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

Post autor: Heat »

poluję na tą grę od jakiegoś czasu. Niestety nawet gog.com nie ma. Macie może jakieś sugestie? Preferuję legalną drogę (nie mniej jednak torrentow tez nie ma za bardzo)
LET THERE BE ROCK!!!
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Na allegro trzeba polować. Akurat wczoraj widziałam, a już dzisiaj nie ma.

Tyle, że drogie dosyć, chyba po 90zł było.
Awatar użytkownika
Heat
Posty: 16
Rejestracja: pn 21 mar 2005, 08:58
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

Post autor: Heat »

Eh... taki już mój charakter. Do 50 zł to mógłbym wyłożyć dla twórców, cwaniaczkom na allegro raczej podziękuję.

ps. mimo wszystko dzięki za podpowiedź.
LET THERE BE ROCK!!!
lukham
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 kwie 2008, 18:14

Post autor: lukham »

Heat pisze:Eh... taki już mój charakter. Do 50 zł to mógłbym wyłożyć dla twórców, cwaniaczkom na allegro raczej podziękuję.

ps. mimo wszystko dzięki za podpowiedź.
Ja mam oryginał i chętnie zrobię obrazy w wolnej chwili, jak coś to daj znać na priv. Też kupuję tylko oryginalne gry, ale w przypadku BD to już nie twórcom dasz kasę tylko jakiemuś allegrowiczowi czy komuś, także możesz z czystym sumieniem zassać ode mnie obrazy. :)

EDIT:

Ma ktoś może gdzieś tego patcha? Bo na gamefroncie już nie ma z tego co widzę. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

lukham pisze: Ma ktoś może gdzieś tego patcha? Bo na gamefroncie już nie ma z tego co widzę. Z góry dzięki.
http://www.mediafire.com/?zzu4h5kd54ahpzu
Tra-la-la!
ODPOWIEDZ