Jeśli chciał(a)byś pochwalić się własną, własnoręcznie zaprojektowaną, zaprogramowaną i/lub narysowaną grą - nie mogłeś(aś) trafić lepiej.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ascovel »

Posiadam XP z Service Packiem 2, ale PPViewer po instalacji za nic się nie uruchamia (zero reakcji przy klikaniu) i tak samo jest przy próbach otworzenia pliku z grą.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

A ja tylko nieśmiało wtrącę, że wciąż mam Synchronizację w planach. Ale ściągnę ją dopiero wtedy, gdy doczeka się stabilnej wersji NIE WYMAGAJĄCEJ do jej uruchomienia PowerPointów i innych Viewerów. Nie znoszę gdy gra wymaga ode mnie instalowania dodatkowych narzędzi, sterowników itp.
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Mi też Viever nie działał. Mam SP3.

Dlatego poprosiłam o inny format bo mam OpenOffice'a. Otwiera się 20 minut, nie działa muzyczka, ale przeszłam za jednym razem :]

Teraz dociągnęłam Delirium z Heniem.. i w ogóle nie wiem, o co chodziło. Klikałam i się przeszło, ale nie widzę żadnego sensu w napakowaniu prezentacji takimi przedłużaczami.
imike
Posty: 12
Rejestracja: wt 03 sie 2010, 17:28

Post autor: imike »

Eh dziwnie zachowuje się pp viewer. Ciężko powiedzieć od czego to zależy. Widocznie na niektórych konfiguracjach są problemy :/

Co do innych formatów - Open office różni się na tyle od formatu pp (nie wspominając już o innych np. flashu czy html'u), że przerobienie prezentacji na te formaty wymagałoby praktycznie rozpoczęcia prac od nowa nad wszystkimi animacjami oraz strukturą projektu. Niestety w chwili obecnej nie mam czasu się tym zająć ale w przyszłości kto wie...
imike
Posty: 12
Rejestracja: wt 03 sie 2010, 17:28

Demo Synchronizacji w wersji FLASH.

Post autor: imike »

Ostatnio przekonwertowałem mój projekt na wersję flaszową.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę projektu:
http://spikeprojects.blogspot.com/

Będę wdzięczny za test i informację zwrotną.
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ascovel »

Działa! I wreszcie mogłem pograć.

Wizualnie robi bardzo profesjonalne wrażenie i początek na pewno intrygujący. Dość mocno liniowe, ale pewnie inaczej w Power Poincie się nie dało. A może to tylko tak na rozgrzewkę?
imike
Posty: 12
Rejestracja: wt 03 sie 2010, 17:28

Post autor: imike »

Dzięki za wypróbowanie i podzielenie się wrażeniami. Z nieliniowością to w pp teoretycznie da się tylko, że trzeba by pociągnąć dwie lub więcej równoległych osi fabularnych co jest dość skomplikowane.
ODPOWIEDZ