...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Wydaje mi się, że nie chodzi o to, iż ;) każdy się z każdym zgadza. Raczej - prawie każdy wie, co prawie każdy może napisać o tym, czy o owym, zatem nie ma zbytniego sensu dyskutować. Choć wszak onegdaj (ale pojechałem "bufonem"), dyskusje bywały gorące i zajadłe, zdarzały się nawet "flamy".

Przyznaję, że Przygodoskop najbardziej mi odpowiada taki, jaki jest i był - stateczny i rzetelny. Bodaj jedyna strona w polskiej sieci, na której wszystkie informacje są sprawdzone i prawdziwe, ba, są tu takie informacje, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Przyznaję również, że gdyby nie osobowość Drozdy, i to że niechcący (a może i chcący?) "zapalił" mnie do idei AZ Forever, pisałbym raczej dla Przygodoskopu. Po zakończeniu mojej roli, pokornie i po cichutku sobie tu wróciłem :D .
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Przebudowałem trochę forum. Wydaje mi się, że teraz jest bardziej intuicyjne i przyjazne dla nowych użytkowników, a jednocześnie nie zatraciło przygodoskopowego charakteru. W razie czego, można jeszcze wrócić do starej wersji.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re:

Post autor: Ines »

Elum pisze:Przebudowałem trochę forum. Wydaje mi się, że teraz jest bardziej intuicyjne i przyjazne dla nowych użytkowników, a jednocześnie nie zatraciło przygodoskopowego charakteru. W razie czego, można jeszcze wrócić do starej wersji.
Mnie sie podoba, do starej wersji juz nie tesknie :) .
Tra-la-la!
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: elemeledudek »

Opisuja sytuację na tym forum, pozwolę sobie zacytować klasyka:
"W taką ciszę, wszystkie gwiazdy na niebie wyliczę.
Ciebie, wołam, ale cisza i pustka dookoła"

:lol:
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: jackowsky »

Szefie, taki zapiernicz, że nawet taczki nie ma kiedy załadować... :D
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Internauci najbardziej lubią komentować skandale, plotki. Proponuję iść w tym kierunku i zmienić profil Przygodoskopu na bardziej sensacyjny. Najpierw trzeba wykombinować zdjęcia Ines demolującej pokój hotelowy na peryferiach Szczecina. Jeśli umiejętnie podtrzymamy zainteresowanie (tydzień po zdjęciach Ines wrzucimy na Youtube'a filmik z uciekającym przed policją Galadorem), to może wygenerujemy w ten sposób trochę ruchu na forum. Na jakieś dwa tygodnie. Pytanie - co dalej?
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re:

Post autor: anka »

Elum pisze: Pytanie - co dalej?
Jak to co? Ujawnimy w końcu, że Elum jest trzecim bliźniakiem Mroczków a jackowsky w weekendowe wieczory wciela się w Madame Ninoczkę, która zachwyca gracją i seksapilem. Już biją się o Nią najlepsze hotele z Las Vegas. 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Re:

Post autor: jackowsky »

anka pisze:jackowsky w weekendowe wieczory wciela się w Madame Ninoczkę, która ...
... jest w dziewiątym miesiącu ciąży. :D
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: Ines »

Czy daloby sie zrobic tak, by po kliknieciu na link otwieralby sie on w innym oknie? :)
Tra-la-la!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Pokombinuję. Może coś wykombinuję. :)
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: Madzius888 »

Ja już zapobiegawczo wszystkie takie linki traktuję ctrlem (o, nawet nie podkreśla skrótu).

Chciałam się jeszcze zapytać, czy ta buźka :plask: to specjalnie wprowadzona dla forumowych łamag - rąk-łamaczy, lodo-poślizgaczy itp.? :D
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Myślę, że to może pamiętać tylko Czaju, bo raczej on przy okazji zakładania forum wybierał też emotikony. A może to był Mały Rysio? Ciężko powiedzieć po tylu latach. :)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: elemeledudek »

Sie zapytowuję kaj jest mój awatar??!!
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: jackowsky »

Nikaj, jo go widza.
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: elemeledudek »

A jo nie. Jako mosz przeglondarka? Może to zaś wina pierońskiego Exploratora?
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
ODPOWIEDZ