Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[04.09.13] PeCetowa premiera Brothers: A Tale of Two Sons

Post autor: Redakcja »

Brothers: A Tale of Two Sons to niestandardowa przygodówka przebrana za grę akcji, w której gracz kieruje równocześnie dwójką bohaterów. Od miesiąca gra była dostępna dla posiadaczy konsoli Xbox 360, teraz przyszła pora na równoległą premierę wersji dla Playstation 3 oraz PC (co istotne, wersja PC również wymaga kontrolera/gamepada). Na razie do kupienia tylko na Steamie.

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: [04.09.13] PeCetowa premiera Brothers: A Tale of Two Son

Post autor: tetelo »

Doceniając fakt, że gra łaskawie wychodzi również na PC, rozważam zakup kontrolera (nie konsoli). Czy takie urządzenie często przydaje się w przygodówkach na PC? Na przykład czy można je wykorzystać w Sherlockach albo innych grach fpp zamiast klawiatury? Bo nie wiem, czy mam nabyć najprostszego gamepada za 15 zł czy wybrać bezprzewodowy za 150.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Na elumową logikę - jeśli nie potrzebowałaś kontrolera do tej pory, to chyba nie warto przepłacać. Ja w pierwszej kolejności spróbuję podłączyć do kompa mojego pada z PS3, a jeśli nie będzie się dało - kupię coś taniego (mam nadzieję, że nie rozleci się pięć minut po rozpakowaniu). Gry na PC chyba rzadko są optymalizowane pod kontrolery. Przygodówki jeszcze rzadziej (chociaż nowe Sherlocki podobno współpracują).
ODPOWIEDZ