Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 390
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[16.04.14] Moebius wyszedł wczoraj cyfrowo...

Post autor: Redakcja »

...więc nowinka też będzie cyfrowa i konkretna:

GameSpot - 4/10
GamesRadar - 3,5/5
Game Informer - 6/10
Przygodoskop - ?/5

Grę kupić można na dzień dzisiejszy m.in. na oficjalnej stronie lub za pośrednictwem Steama.

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: [16.04.14] Moebius wyszedł wczoraj cyfrowo...

Post autor: tetelo »

O! A kto się zmierzy z tym tematem na Przygodoskopie?
BTW skoro trzymamy się suchych faktów i cyfr, to ukazują się też recenzje z oceną 4,5/5 oraz 82%.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Na Przygodoskopie? No mam nadzieję, że ktoś się zmierzy. Choć ostatnio zaczynam tracić nadzieję, że ktokolwiek poza mną cokolwiek jeszcze na Przygodoskop będzie pisać. Nawiasem mówiąc, recenzja Gray Matter też wciąż czeka na chętnego. Aegnor kiedyś się do niej przymierzał, ale po tak długim czasie to pewnie już nieaktualne. :(

Ja na razie Moebiusa nie mam w planach, bo chciałbym wcześniej zaliczyć nowego Texa, nowego Broken Sworda, potem Broken Age (tj. drugi akt/rozdział/epizod) i parę zaległych staroci, co mi pewnie zagospodaruje czas do jesieni.
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: [16.04.14] Moebius wyszedł wczoraj cyfrowo...

Post autor: tetelo »

A to dobrze, bo już myślałam, że sam się do tego przymierzasz. Jeszcze by kolejny mózg wypełzł z głowy i strzelił sobie w łeb. Czy jakoś tak.
A mieczyk już za parę minut, wiesz?
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Fragmentu o pełzających mózgach trochę nie rozumiem, tetelo. Brakuje mi chyba jakiejś informacji w mózgu. :niesmialy:

Co do Broken Sworda to jestem nawet zaskoczony, bo spodziewałem się tej premiery bliżej końcówki kwietnia. I co ja teraz zrobię? Miałem już święta rozplanowane, a tu trzeba w Broken Sworda grać. :P
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: [16.04.14] Moebius wyszedł wczoraj cyfrowo...

Post autor: tetelo »

A to przepraszam, bez znajomości kontekstu to mogło zabrzmieć dziwnie, bez urazy, to miał być żart. Ta historia z mózgiem podobno się przydarzyła pewnemu recenzentowi pod wpływem tej gry (nic nie poradzę, tak napisał), a że w przeciwieństwie do mnie chyba go lubisz, to pozwoliłam sobie na taki przejaw wisielczego humoru.

Po aktualizacji BS okazało się, że ostatni zapis mam z 24%, czyli muszę zaczynać niemal od początku. O nie, nie w tym tygodniu.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

OK, doczytałem recenzję na RPS. :)
ODPOWIEDZ