...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Tysięczna przygodówka? :)

Post autor: Elum »

Encyklopedia/baza przygodoskopowa gromadzi w tym momencie dokładnie dziewięćset dziewięćdziesiąt osiem tytułów (nie licząc gier freeware). Nie wszystkie są niestety opracowane, zrecenzowane, ociekawostkowane itp. (kiedyś to nadrobimy :P) ale każda z nich ma już przynajmniej zarezerwowane swoje miejsce (w folderach od 001 do 998).

Pytanie. Jaka przygodówka, w takim układzie, powinna mieć w linku liczbę 1000? 8) W grę wchodzą oczywiście tylko te gry, których jeszcze w bazie nie ma. Stare, nowsze, najnowsze, wszystko jedno. Chodzi przede wszystkim o to, żeby był to jakiś wyrazisty, niebanalny tytuł (myślałem o przesunięciu jakiegoś numerka, ale to byłoby chyba nieuczciwe ;)). Mnie na razie nic sensownego nie przychodzi do głowy, więc czekam na propozycje. Jeśli nic nie wymyślimy to trzeba będzie zaczekać z dalszymi aktualizacjami aż coś wyjątkowo ciekawego, nowego pojawi się na horyzoncie (np. L.A. Noire 2 :gugu:).
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Nowa część Texa o ile jej jeszcze nie ma.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Post autor: Fitz »

Hm... Tak sobie ostatnio myślałem, że przydałoby się zrobić nową grę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

elemeledudek pisze:Nowa część Texa o ile jej jeszcze nie ma.
Tesla Effect już jest. :P No chyba, że masz na myśli następnego nowego Texa.
Fitz pisze:Hm... Tak sobie ostatnio myślałem, że przydałoby się zrobić nową grę :mrgreen:
Najwyższy czas. ;)
Oli10
Posty: 25
Rejestracja: pt 02 sie 2013, 20:09

Post autor: Oli10 »

Najwyższy czas. ;)
Popieram :p

A najnowszy Tex - spełnienie marzeń i serce się raduje, że nawet po takim czasie można reaktywować serię. Ach, magia internetu ;)
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Post autor: Fitz »

Oli, jeśli zewrzemy szyki (a przyznam, że się trochę zapuściłem - ale ostatnio się ogarniam), to może będzie to Znak?
Oli10
Posty: 25
Rejestracja: pt 02 sie 2013, 20:09

Post autor: Oli10 »

Fitz, heh, oczywiście byłbym za, ale sądzę, że jeszcze chwilkę to potrwa - grafik wykonał 80% prac - pozostaje jeszcze ciągle 20... :)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Zanim zewrzecie te szyki pewnie minie jeszcze trochę czasu. ;) Na szczęście przypomniałem sobie, że przecież nie ma jeszcze na Przygodoskopie nowej gry Ascovela, która ma być, zdaje się, nie-freeware. No to niech ona będzie tysięczna.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Amen
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: Tysięczna gra? :)

Post autor: Fitz »

No okeeeej, niech mu będzie... Ale ja zaklepuję miejsce 2000! :mrgreen:

A na serio: genialny pomysł!
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Myślę właśnie i myślę, żeby najlepiej jak nie w Polsce, to przynajmniej jak najbliżej kraju. Świetny pomysł :)
Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ascovel »

Wielkie dzięki za takie wyróżnienie. :)

Chodzi mi teraz po głowie myśl ostatnia (pun intended), aby motyw "1000" pojawiał się wszędzie w samej grze. Tak jak każdy odcinek Ulicy Sezamkowej miał swoją liczbę, a Lucas wszędzie pakował swoje "THX1138".
ODPOWIEDZ