Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[24.01.15] Starr Mazer - hybryda jakiej jeszcze nie było

Post autor: Redakcja »

Przyznam się do czegoś. Chyba jeszcze nigdy nikomu o tym nie mówiłem. Nawet najbliższej rodzinie. Uwaga! Zaczynam! Wstydzę się trochę. Nie będziecie się śmiali? OK, zacznę jeszcze raz. Oto mój sekret: Nigdy nie przepadałem za grami z gatunku shoot'em up... <niezręczna cisza> Ufff. Udało się. Wyrzuciłem to z siebie. Od razu mi lepiej. W takim razie może, korzystając z okazji przyznam się do czegoś jeszcze: Mam ogromną ochotę zagrać w Starr Mazer! <oklaski!>

Obrazek

Po obejrzeniu pierwszego, całkiem dynamicznego zwiastunu uświadomiłem sobie, że chyba uwielbiam hybrydy shoot'em up z point & click. A scena widoczna powyżej zasługuje na Oscara w kategoriach "Najlepsze piksele" oraz "Najlepsza aktorka pierwszoplanowa z dużymi... pikselami". Naturalnie raczej nie w tym roku. Starr Mazer dopiero powstaje, na chwilę obecną walczy na Kickstarterze. Zespół Imagos Softworks wstępnie zaplanował premierę gry na wiosnę 2016.

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: [24.01.15] Starr Mazer - hybryda jakiej jeszcze nie było

Post autor: Fitz »

A ja tam lubię "szczelanki" :) Szczegół, że wolę przechodzić z kodami - a przynajmniej na Easy (co i tak bywa frustrujące) - ale jakoś daję radę :P A Starr Mazer wygląda mniamniuśnie - zwłaszcza te duże piksele :mrgreen:
ODPOWIEDZ