Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dziś

Post autor: Redakcja »

Nelly Cootalot długo szykowała się do swojej drugiej przygody. Od debiutu pierwotnego dema gry minęło już prawie osiem lat. Przez ten czas bohaterka zdążyła przejść burzliwy okres buntu (screen pierwszy), aby ostatecznie nieco się ustatkować i powrócić do wizerunku z czasów Spoonbeaks Ahoy! (screen drugi):

Obrazek

Obrazek

Nelly Cootalot: The Fowl Fleet w wersji nie-pirackiej dostępna jest już m.in. za pośrednictwem oficjalnej przystani internetowej. Choć gra powinna być przystępna także dla osłów i wałkoni, którym do tej pory nie chciało się zagrać w Spoonbeaks Ahoy! (a niech ich dunder świśnie!), rozwinie skrzydła dopiero gdy pamiętamy z grubsza co działo się za pierwszym razem. Tym bardziej, że w The Fowl Fleet występuje wielu starych znajomych. Nasza dzielna dzierlatka spotka na swej drodze m.in. barmana Piętaszka, moczymordę Rehabilitowanego, kapitana Krwawobrodego i barona Szerokobrodego wraz z jego nie mniej szeroką małżonką. Gdzieś w pobliżu krąży też towarzysz Łyskiewicz. I naturalnie warzęchy! Bo bez warzęch to wszystko trochę nie miałoby sensu.

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: Fitz »

Wstyd się przyznać - prawdziwy FSTYT! - ale jakoś nigdy nie zagrałem w Nelly. Ściągnąłem wieki temu, miałem w planach nie raz, ale jakoś tak wyszło :gugu: No nic, jest okazja nadrobić!

Marzec miesiącem przygody! Takiego wysypu przygodówekk, od których dostaję ślinotoku, nie pamiętam od dawna. Najpierw Shardlight, teraz jednego dnia Nelly i Day of the Tentacle (już mam, zgardnąłem w przedsprzedaży). Do tego jeszcze Unavowed zapowiedziane, a w kwietniu co prawda nie przygodówka, ale robiona na AGS siekanka Until I Have You.

:o
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: Elum »

Ja ostatnio czekałem/czekam przede wszystkim na Nelly i Samorosta 3 (już jutro!). I trochę martwi mnie ta "wspólna" premiera Nelly i Day of the Tentacle. W pierwszych dniach sprzedaży zarabia się chyba najwięcej, a wczoraj wszyscy rzucili się przede wszystkim na Day of the Tentacle. Mniejsze, mniej popularne gry w starciu z większymi mają zazwyczaj trochę przerąbane. A może nie? Mam nadzieję, że tym razem nie.

EDIT:
I jeszcze - wczoraj przeoczyłem ten najnowszy zwiastun. :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: jackowsky »

A będzie po polsku?
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: Elum »

Pytasz, czy nadal mam w planie tłumaczenie drugiej Nelly między Texem, a Black Dahlią? 8)
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: anka »

Tex! Weź Texa! Texa weź! Tex jest najważniejszy! 8) 8) 8) 8) 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: jackowsky »

Elum pisze:Pytasz, czy nadal mam w planie tłumaczenie drugiej Nelly między Texem, a Black Dahlią? 8)
Tak tylko się nieśmiało zagaduję. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
jarecki83
Posty: 201
Rejestracja: ndz 03 maja 2015, 22:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: jarecki83 »

Fitz pisze:Marzec miesiącem przygody! Takiego wysypu przygodówekk, od których dostaję ślinotoku, nie pamiętam od dawna. Najpierw Shardlight, teraz jednego dnia Nelly i Day of the Tentacle (już mam, zgardnąłem w przedsprzedaży). Do tego jeszcze Unavowed zapowiedziane, a w kwietniu co prawda nie przygodówka, ale robiona na AGS siekanka Until I Have You.

:o
Ja już patrzę na to z przerażeniem. Przecież przeciętny człowiek, który ma rodzinę, znajomych, pracę i jakieś obowiązki nie jest w stanie ograć choćby najważniejszych tytułów, jakie się pojawiają :( Nie mówiąc już o nadrabianiu zaległości z dawnych lat...
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [22.03.16] Nelly Cootalot 2 po pol... po angielsku od dz

Post autor: Elum »

To już problem tego przeciętnego człowieka. Na szczęście my nie jesteśmy przeciętni. :D
ODPOWIEDZ