...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Tetro
Posty: 168
Rejestracja: sob 18 cze 2005, 22:39
Lokalizacja: Będzin Grodziec
Kontakt:

Upgrade strony - propozycje

Post autor: Tetro »

Co myslicie o powstaniu działu na stronie z grami juz mozna bylo by powiedziec nieswiezymi, ale nadal smacznymi ( chodzi mi o starocie) oczywiscie tylko gry przygodowe? A po drugie moze licznik odwiedzin na stronie by sie zdal.
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

Znaczy co. Stare gry do ściągnięcia? IMHO to bardzo zły pomysł. Nie tylko dlatego, że to wątpliwie zgodne z prawem, ale takich miejsc w internecie jest setki (jeżeli nie tysiące). Poza tym, nie wiem jaka jest umowa ekipy z GOLem (ilość miejsca, limity itp).
A po co ci licznik? Ekipa pewnie ma dostęp do szczegółowych statystyk odwiedzin.
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
Tetro
Posty: 168
Rejestracja: sob 18 cze 2005, 22:39
Lokalizacja: Będzin Grodziec
Kontakt:

Post autor: Tetro »

Nie nie do sciagania, lecz taki maly dzial jak encyklopedia o kazdej! grze przygodowej.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Tetro pisze:Nie nie do sciagania, lecz taki maly dzial jak encyklopedia o kazdej! grze przygodowej.
O tu jest encyklopedia: http://przygodoskop.gry-online.pl/encyklopedia.htm
Tetro
Posty: 168
Rejestracja: sob 18 cze 2005, 22:39
Lokalizacja: Będzin Grodziec
Kontakt:

Post autor: Tetro »

Zmajdz mi tu gre "20 000 mil podmorskiej żeglugi" :)...
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Tak czytam temat tego wątku "upgrade strony". Strony? Strony? Jakiej strony? Nagle zaświeciła mi się żaróweczka, że kiedyś z forum była połączona dość często aktualizowana strona. Obecnie to przeszłość - ja ze swojej strony apeluję o częstsze updatey tekstów i newsów!
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Co Ty chcesz od aktualizacji, Sammy? Ostatnia była dwa tygodnie temu, kolejna będzie... i tu Cię zaskoczę. Kolejna będzie jutro. Ha! 8)
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Od dawna się zastanawiam, czy nastąpił jakiś przewrót pałacowy czy wrogie przejęcie, ale nieważne - chyba czas złożyć hołd naszemu Łaskawcy.
Ave Elum! Gratuluję skutecznego wykurzenia pozostałych (jak widać zbędnych) członków redakcji. Ojcowie (i bracia) założyciele nawet nie pisną słówkiem (zapewne ich zbanowałeś w swej nieskończonej mądrości). Króluj nam długo i szczęśliwie :-)
To mówiłam ja, tetelo.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Elum pisze:Co Ty chcesz od aktualizacji, Sammy? Ostatnia była dwa tygodnie temu, kolejna będzie... i tu Cię zaskoczę. Kolejna będzie jutro. Ha! 8)
A wcześniejsza pól roku przed ostatnią? :P Może potrzebujecie pomocy? Ja dla pieniędzy zrobię wiele :mrgreen:
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

tetelo pisze:Od dawna się zastanawiam, czy nastąpił jakiś przewrót pałacowy czy wrogie przejęcie, ale nieważne - chyba czas złożyć hołd naszemu Łaskawcy...
...Reptil3'owi, który w najbliższym czasie będzie zaopatrywał Przygodoskop w świeżą porcję recenzji 8)
tetelo pisze:To mówiłam ja, tetelo.
No dobra, tetelo. Masz tę robotę (widzę, że Ci zależy) ;)

Mam tylko nadzieję, że nie masz nic przeciwko pensji miesięcznej w wysokości 0 zł? Bo Sammy ma :(
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Elum pisze:przeciwko pensji miesięcznej w wysokości 0 zł? Bo Sammy ma :(
No niestety - za coś żyć trzeba, a ja już jestem prawie wolontariuszem w trzech serwisach i zanosi się na czwarty ;).
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Elum pisze: No dobra, tetelo. Masz tę robotę (widzę, że Ci zależy) ;)
E tam, taka wymuszona pochlebstwami posada długo się nie utrzyma ;-)
A wypowiadałam się przede wszystkim w kontekście forum, bo akurat to pole waszych działań mnie głównie interesuje. Chyba jednak próbowałam wsadzić swój ciekawski nos w tajemne zakulisowe rozgrywki, które nie powinny mnie obchodzić. Nie było pytania.
Bo też i o nic nie pytałam.
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

Elum pisze:
tetelo pisze:Od dawna się zastanawiam, czy nastąpił jakiś przewrót pałacowy czy wrogie przejęcie, ale nieważne - chyba czas złożyć hołd naszemu Łaskawcy...
...Reptil3'owi, który w najbliższym czasie będzie zaopatrywał Przygodoskop w świeżą porcję recenzji 8)
O matko, ale wam współczuje ;)
A tak serio, to interesowałyby was recenzje z innych niż pc platform? Bo skończyłem ostatnio wręcz genialną przygodówkę na PocketPC - Fade.
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Sammy pisze:w trzech serwisach
I warto Ci się tak rozdrabniać, Sammy? Nie lepiej robić jedną rzecz, a dobrze? Na przykład pisać dla Przygodoskopu ;)
tetelo pisze:Chyba jednak próbowałam wsadzić swój ciekawski nos w tajemne zakulisowe rozgrywki, które nie powinny mnie obchodzić. Nie było pytania.
I znowu te teorie spiskowe. Eeech tetelo, tetelo ;)
Reptil3 pisze:A tak serio, to interesowałyby was recenzje z innych niż pc platform? Bo skończyłem ostatnio wręcz genialną przygodówkę na PocketPC - Fade.
Jasne. Nie widzę przeszkód. Nadchodzi era przygodówek komórkowych, więc prędzej czy później i tak musielibyśmy zacząć w tym kierunku eksperymentować.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Elum pisze:Nie lepiej robić jedną rzecz, a dobrze? Na przykład pisać dla Przygodoskopu ;)
Czy Ty sugerujesz, Elum, że ja dla tych trzech serwisów to, co robię, robię źle? :> A tak poważnie, to po mału trzeba stonować, bo już za dwa miesiące koniec wakacji - ustatkować się trzeba i w ogóle ;).
Samuś Sprytuś Zabijaka
ODPOWIEDZ