Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Kolega phinix chyba powiązał datę posta Madzius z postem werelynxa.
zibiking
Posty: 2
Rejestracja: pt 24 paź 2014, 10:19

sherlock holmes zbrodnia i kara

Post autor: zibiking »

Witam , poszukuje save do gry sherlock holmes zbrodnia i kara jak by ktoś miał to był bym wdzięczny.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: sherlock holmes zbrodnia i kara

Post autor: jackowsky »

Mogę wysłać (jestem przed szóstą sprawą), ale gra sama zapisuje, więc nie wiem co mam.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
zibiking
Posty: 2
Rejestracja: pt 24 paź 2014, 10:19

Re: sherlock holmes zbrodnia i kara

Post autor: zibiking »

ok to wyślij , bardzo by mi to pomogło .
domuce

Re: Z cyklu: szukam zapisu stanu gry :)

Post autor: domuce »

Witam, wpadłem na forum, bo widziałem, że macie tutaj taki temat, a mam problem. Miałby ktoś może save do Podróży na Księżyc? Chodzi o moment tuż po lądowaniu na srebrnym globie. Wiele razy przechodziłem ten etap wewnątrz kapsuły, ale nadal nie mogę bezpiecznie wylądować - rozbijam się ponieważ kapsuła ma za dużą prędkość. Wyrzuciłem ciała towarzyszy i wszystko inne co tylko się dało, ale nadal wskazóweczka prędkościomierza nie chce opaść :(
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z cyklu: szukam zapisu stanu gry :)

Post autor: jackowsky »

Mogę wysłać wszystkie save'y, które mam. Niestety nie wiem, który jest który.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
domuce

Re: Z cyklu: szukam zapisu stanu gry :)

Post autor: domuce »

Super! To jeśli mogę prosić, to proszę o przesłanie ich tutaj na jakiś hosting, lub do mnie na maila: ocess@wp.pl. Będę bardzo wdzięczny :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z cyklu: szukam zapisu stanu gry :)

Post autor: jackowsky »

poszło
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

jackowski ----> a posiadasz ty jeszcze sejwy do DEAD REEFS ?
Kiedyś sie chwaliłeś że masz, a mnie sie coś chyba porypało w grze bo utknąłem i sprawdzając w solucjach powinna mi sie odpalać na mapie pewna miejscówka ("BRZEG") która niestety tego nie robi i tak siedze na tej wyspie a tam jednak pogoda nie sprzyja i cos czuje że zaraz mnie sie jakaś choroba przypałeta. Trzeba stamtąd zmykać.
Poratujesz?
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Mam. Tradycyjnie nie wiem, który jest który. Prześlij mi na PW maila, na którego mam je wysłać.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Re: Z cyklu: szukam zapisu stanu gry :)

Post autor: mendosa »

Pomocy! Sytuacja identyczna jak u Elemeledudka, utknąłem na tych Martwych Rafach, a BRZEG pokazać się nie chce, niestety. Jackowsky? :)

P.S.
Szukałem po sieci SaveGameServer, to kiedyś było bardzo popularne źródło zapisów, ale zwinęli żagle i tylko ślady na WebArchive pozostały...

EDIT
Alarm odwołany, znalazłem zapisy gry na Przygodomanii - swoją drogą, "bug" w grze denerwujący strasznie.
mendosa = konik szachowy
ODPOWIEDZ