Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Z cyklu: szlag trafił płytę z grą

Post autor: jackowsky »

Szlag trafił mi płytę z Podwójnymi Kłopotami Buda Tuckera. Poratuje mnie ktoś obrazem lub kopią zapasową?
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Z cyklu: szlag trafił płytę z grą

Post autor: Elum »

Może być wersja niemiecka? ;) W bibliotece archive.org jest też angielska (on-line), ale domyślam się, że wolałbyś polską. W swoim archiwum mam tylko przygodoskopowe demo.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z cyklu: szlag trafił płytę z grą

Post autor: jackowsky »

Niemiecka za łatwa, angielska trochę trudniejsza, ale ja wolę najtrudniejszą - polską. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Re: Z cyklu: szlag trafił płytę z grą

Post autor: mendosa »

@Elum, angielską można również pobrać, zatem nie tylko "online". Nie potrafię pomóc w kwestii wersji polskiej, gra została wydana z pełnym spolszczeniem oficjalnie, zatem jakiekolwiek "fanowskie" spolszczenie jest nielegalne.

A może da się płytę jakoś reanimować? Choć już tytuł wątku (chyba) sugeruje, że uległa fizycznemu zniszczeniu...
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z cyklu: szlag trafił płytę z grą

Post autor: jackowsky »

Dziwna sprawa. Zanim dałem prośbę o pomoc sprawdziłem płytkę na kilku napędach. Napędy widziały pustą płytkę. W międzyczasie znalazłem w sklepie taniegry.pl ofertę na Buda Tuckera. Złożyłem zamówienie, ale dostałem informację, że gościu sprawdził egzemplarz i jego napęd również nie czyta. Odmówiłem i zacząłem kombinować. Skoro to nie tylko mój problem to może przyczyną kłopotów są współczesne napędy. Włożyłem zatem moją płytkę z grą do najstarszego komputera jaki udało mi się w firmie znaleźć. Napęd przeczytał mi wszystko bez problemu. Był to jeszcze stary napęd CD, a wszystkie poprzednie próby były na napędach DVD.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Houdini
Posty: 106
Rejestracja: pn 10 kwie 2006, 19:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Z cyklu: szlag trafił płytę z grą

Post autor: Houdini »

jackowsky pisze:Dziwna sprawa.
'Technologia tak ma!' :D
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z cyklu: szlag trafił płytę z grą

Post autor: jackowsky »

Houdini pisze:
jackowsky pisze:Dziwna sprawa.
'Technologia tak ma!' :D
Właśnie. Niezbadane są losy sprzętu komputerowego. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
ODPOWIEDZ