Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pt 19 sie 2022, 22:01

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Okiem Przygodoskopu - grudzień (2021) 
Autor Wiadomość
Site Admin
Awatar użytkownika

Post Okiem Przygodoskopu - grudzień (2021)
Okiem Przygodoskopu - grudzień

(...) Omikron nie zarażał miłością do przygodówek 3D w takim stopniu, jak wcześniej pasję do tych 2D zaszczepiała Quest for the Crown.

czw 30 gru 2021, 23:13
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Post Re: Okiem Przygodoskopu - grudzień
Ze wstydem przyznaję, że zajęło mi parę tygodni, by słowo Omikron skojarzyć na stałe z czymś innym niż tylko gra Quantic Dream. Miło słyszeć, że nie jestem sama w tym geekowskim dziwactwie.
Wywołałeś mnie tym demem, bo nigdy nie przepuszczę okazji, by przypomnieć sobie intro, które dwadzieścia parę lat temu otworzyło przede mną nowe światy.
Akurat postanowiłam w nowym roku przejść na W10 - niechętnie i z ociąganiem - a wzmianka o działającym Omikronie dodatkowo mnie zmotywowała. Demo chodzi pięknie, ale gra zainstalowana z płytek już się nie uruchamia. Nic to, dopóki wersja elektroniczna kosztuje 5 zł. Na pociechę uruchomiłam sobie The Sims 1 z dodatkami, więc w sumie jestem zadowolona z przeprowadzki.

pn 03 sty 2022, 12:26
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Post Re: Okiem Przygodoskopu - grudzień
Pocieszę Cię, że u mnie Omikron w wersji CD najwidoczniej też nie działa (przetestowane na kopii z archive.org, bo mam tylko wersję elektroGOGową). Kolejny argument za tym, że dema też są fajne. ;)

wt 04 sty 2022, 20:14
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ]