...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Jak zrobic awatara??

Post autor: elemeledudek »

Kurde, jak se zrobić tego "awatara" no? Co się tam wpisuje? Hilfe
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Forum Przygodoskopu nie zawiera opcji załadowania obrazka z twardego dysku, dlatego musisz w to miejsce wpisać odnośnik do strony z obrazkiem.
Jesli nie posiadasz własnej strony, to możesz skorzystać z darmowego hostingu np. pod tym adresem. Jak zrobisz tam już upload swojego obrazka, to adres podany tam jako "Direct" wpiszesz jako odnośnik w swoim profilu na forum.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

aegnor pisze:Forum Przygodoskopu nie zawiera opcji załadowania obrazka z twardego dysku, dlatego musisz w to miejsce wpisać odnośnik do strony z obrazkiem.
A ja mam taką propozycję. Skoro w profilu nie ma (i nie będzie) opcji upload spróbujemy umieszczać avatary w specjalnym, supertajnym folderze utworzonym na serwerze Przygodoskopu manulanie.

Czyli mówiąc krótko, kto chce zgłasza sie do mnie na PM (lub pisze w tym wątku), a ja wrzucam wybranego avatara na serwer i odsyłam wiadomość z nowym linkiem, który należy sobie dodać w wiadomym okienku. Proste? A jakie pomysłowe! :D
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Elum pisze:Proste? A jakie pomysłowe! :D
A jakie elitarne! :D
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Pachnie cenzurą :P
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

elemeledudek pisze:Pachnie cenzurą :P
Hę? :mur: :niesmialy:
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

W odpowiedzi na post anki w innym wątku ponawiam propozycję. Ponieważ darmowe serwery obrazkowe nie zawsze działają jak należy, mogę w każdej chwili wrzucić avatara (gdyby ktoś miał ochotę) na serwer Przygodoskopu. Wtedy jest pewność, że jeżeli Przygodoskop działa, to avatar też będzie widoczny.
ODPOWIEDZ