...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Dlaczego na forum nie ma rang?

Post autor: Odydoz »

Me pytanie bedzie krótkie... dlaczego na forum nie ma rang? Żeby uchronić forum od spamu?
(Uchhh, takim krótkim postem sam spamuję..., ale jestem tego ciekaw... lubię rangi i wolałbym, żeby były).
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Jezeli ktos mi poda sensowny powod dla ktorego takie rangi mialyby byc to moze sie nad tym zastanowimy. Zreszta, poczekaj az odpowie ci Czaju.
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
Awatar użytkownika
Czaju
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dlaczego na forum nie ma rang?

Post autor: Czaju »

Odydoz pisze:Me pytanie bedzie krótkie... dlaczego na forum nie ma rang? Żeby uchronić forum od spamu?
(Uchhh, takim krótkim postem sam spamuję..., ale jestem tego ciekaw... lubię rangi i wolałbym, żeby były).
Odpowiadam - nie wiem dlaczego na forum nie ma rang. Szczerze mówiąć ani trochę się nad tym nie zastanawiałem. Jeśli mogą z tego wyniknąć jakieś korzyści, to czemu nie. Ale najpierw dopytam: czy rangi to to coś, co zdobywa się za jakąś tam ilość postów, aż w końcu za bilion postów zostaje się generalissimusem? ;) Bo jeśli tak, to nie widzę lepszego sposobu na zachęcanie spamerów do pisania na forum (co zresztą, jak widać, i tak nam nie grozi).
Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoooda...
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

Dokładnie to :) Jestem na paru forach zarejestrowany i na kazdym są rangi - teraz nie za bardzo wiem, co napisać, bo w gruncie rzeczy nie za bardzo wiem, po co one mają być :) To po co ja zakładałem taki temat? Bo mnie to po prostu bardzo zdziwiło i to chyba pierwsze forum w moim zyciu, na którym nie ma rang. Rangi dają "sadysfę" - może nie cos w stylu "łooooł, ale odjazd, no joł ziomalstwo po prostu, mam status tragarza, a ty niewolnika, smieciu, buahahahahahahahahahahahaha", ale zawsze lepiej wiedzieć, że ma się załóżmy 200 postów i ma sie status np. rokmena (sory, ale nic innego mi nie przyszło do głowy :gugu: niż gdy ma sie 200 postów i poza tym nie widac żadnej różnicy pomiedzy Masterem, co ma dwadzieścia postów :) Może nie doprowadziłoby to do dyskryminacji, ale do spamowania już bardziej... ale forum bez spamu to jak potrawa bez przyprawy, cin cin bez cin cin, polityk bez korupcji itd. a przynajmniej moderatorzy nie narzekaliby na brak zajeć :)
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Eeee... to ja w takim rzie postuluje by zlikwidowac tesz ilosc postow. Lepiej zeby przemawiala za nami tresc tego, co piszemy, a nie cyferki i statusy.
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Rangi i statusy to wymysł nawiedzonych nastolatkuff. Ale pozbywanie się licznika postów to już przegięcie w drugą stronę. Coś z gatunku - "o, patrzcie jacy z nas buntownicy, wszyscy mają a my nie" ;)

Moim zdaniem dobrze jest jak jest.
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

Chlip, beeee, to ja biole swoje zabafki i sie ide, hym. Nie to nie, ja sie tylko pytałem :) A dla mnie pomysłem nawiedzonych nastolatków są blogi, ale to jż nie na temat :)
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Chyba nie powinnismy przejmowac sie tym, co maja, a czego nie maja inni tylko tym, czy nam czegos nie brakuje albo czy cos nie jest zbedne.
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

Wiecie co... To Forum nie jest ani moim "macierzystym", ani dla mnie najważniejszym. Ale jak czytam Wasze opinie na temat rang, to naprawdę serce rośnie :) Wreszcie normalni ludzie (bez urazy dla "nienormalnych" ;) )


Jeśli zamieszałem, to wyjaśniam: za Chiny Ludowe nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, dla których rangi i licznik mają jakiekolwiek znaczenie...
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
drozda
Posty: 57
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 20:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: drozda »

TexMurphy pisze:Wiecie co... To Forum nie jest ani moim "macierzystym", ani dla mnie najważniejszym. Ale jak czytam Wasze opinie na temat rang, to naprawdę serce rośnie :) Wreszcie normalni ludzie (bez urazy dla "nienormalnych" ;) )


Jeśli zamieszałem, to wyjaśniam: za Chiny Ludowe nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, dla których rangi i licznik mają jakiekolwiek znaczenie...
Popieram! Też jakoś nie brakuje mi na rang, a liczniki mi nie przeszkadzają. Więc właściwie dobrze jest tak jak jest :)
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Faktycznie nie ma rang - dopiero dzięki temu wątkowi przejrzałem na oczy ;).
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Nie oszukujmy się...

Twórcom tego forum zabrakło po prostu inwencji, poddali się więc i nie uwzględnili rang :buhaha:
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Mea culpa... dalismy ciala i teraz kNOT nie moze sobie wpisac, ze jest царь :buhaha:
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
Theddas
Posty: 40
Rejestracja: ndz 06 mar 2005, 02:32

Post autor: Theddas »

Zlikwidowac rangi i ilosc postow! :niesmialy:
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

I Balcerowisz musi odejść!!!

To jest własnie spam, jak już chcesz, żeby to zlikwidowano, to chociaż uzasadnij :) A nie ma co usuwac rang, bo ich nie ma :)
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
ODPOWIEDZ