Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

aparat_ka
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 22:00
Lokalizacja: Biała Podlaska

Hand of Fate

Post autor: aparat_ka »

wyszperałam oststnio prawie tak stara jak ja gre Hand of Fate. kiedyś w nia gralam, ale to bylo jakieś sto trzydziesci osiem lat temu... :gugu:
no i nie wiem teraz, jak mam wybudzić z transu tych wszystkich 'zatransionych' ani skad wziać oczy Trytona. :(

Pomóżcie!!!!
"Ile razy mówiłem: NIE ZACZYNA SIĘ PRZESŁUCHANIA OD WYRYWANIA JĘZYKA!!!!" (Sikora)
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

Chyba musisz poczekać, aż na forum zarejestroje się DAM-Soft albo Avistack ;) Ja w ogóle nie wiem, skąd ja, jako posiadacz modemu, mam wziąć takie strocie. Ktoś mi pomoże? :)
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
aparat_ka
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 22:00
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: aparat_ka »

aha, i co z ta osmiornica?
wyczytalam na jakiejs stronie, ze trzeba gdzies polozyc magnes, ale ni cholery nie dziala :ble:
"Ile razy mówiłem: NIE ZACZYNA SIĘ PRZESŁUCHANIA OD WYRYWANIA JĘZYKA!!!!" (Sikora)
Awatar użytkownika
Minuteman
Posty: 469
Rejestracja: czw 24 lut 2005, 19:40

Re: Hand of Fate

Post autor: Minuteman »

aparat_ka pisze:wyszperałam oststnio prawie tak stara jak ja gre Hand of Fate. kiedyś w nia gralam, ale to bylo jakieś sto trzydziesci osiem lat temu... :gugu: [...] Pomóżcie!!!!
Mówimy o The Legend of Kyrandia 2: Hand of Fate?
Masz tutaj cztery solucje do wyboru, bo sam już nic z tej gry nie pamiętam. Poza tym, że była genialna (lepsza od jedynki, w trójkę nie grałem). Pominąwszy inne zalety, to jedna z nielicznych gier w historii, w której bohaterka nie poraduje cały czas w tym samym stroju ;)
I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.
aparat_ka
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 22:00
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: aparat_ka »

Dzięki od razu lepiej:)
"Ile razy mówiłem: NIE ZACZYNA SIĘ PRZESŁUCHANIA OD WYRYWANIA JĘZYKA!!!!" (Sikora)
ODPOWIEDZ