Archiwum nowinek - marzec
Archiwum nowinek - marzec
Czaju, marzec 2003

[7 MARCA] THE LONGEST JOURNEY RAZ JESZCZE

Czaju: 12 marca warto odwiedzić znajomą panią kioskarkę i poprosić o najnowsze wydanie eXtra Gry: Wielkie Hity. CD Projekt zrobił dobrze fanom przygodówek i w serii tej wydał kolejny doskonały tytuł - The Longest Journey (Najdłuższa Podróż). Tym, którzy gry nie znają, polecamy lekturę recenzji Galadora (znajdziecie ją tutaj), która nie pozostawia cienia wątpliwości czy warto. Nie pozostaje więc nic innego jak wypchać porfel 30 PLN i pobiec do kiosku. Przy okienku można rzucić od niechcenia "reszty nie trzeba" - gra kosztuje 29,99.

[11 MARCA] LUCASARTS DEMENTUJE

Czaju: LucasArts zdementowało plotki dotyczące kolejnych części Monkey Island i Grim Fandango. Na stronach serwisu Adventure Gamers pojawiła się krótka notka tej treści:

W tej chwili nie planujemy kolejnych części Grim Fandango i Monkey Island. Spodziewamy się wydania w nadchodzących miesiącach kontynuacji Full Throttle, Sam & Max i symulatora lotniczego z okresu II Wojny Światowej.

LucasArts zaprezentuje powyższe tytuły na majowych targach E3.

[19 MARCA] SIMON, CZYLI SZYMEK

Czaju: 19 marca na sklepowe półki trafił Szymek Czarodziej, czyli gra przygodowa na całym świecie znana jako Simon the Sorcerer 3D.

Polska wersja językowa "Szymka" przygotowana została przez CD Projekt, przy udziale znanych aktorów, m.in. Macieja Stuhra i Henryka Gołębiewskiego. Gra zajmuje dwie płyty CD, kosztuje 79,90zł i zapowiedziana została na stronie dystrybutora jako potencjalnie najśmieszniejsza gra roku. Hmm, zobaczymy w jakim sensie...

Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.