Archiwum nowinek - październik
Archiwum nowinek - październik
Czaju i Virgo, październik 2003

[2 PAŹDZIERNIKA] OFICJALNA STRONA SYBERII II...

Virgo: ...ruszyła pod adresem www.syberia2.info. Na stronie nie mogło zabraknąć wieści o postępach w tworzeniu gry, najnowszych grafik, szczegółów dotyczących samej gry i tworzącego ją zespołu, no i poświęconego Syberii II forum.

[10 PAŹDZIERNIKA] UCIEKAJĄCA PREMIERA

Czaju: Premiera Runaway przesunie się o kilka dni. Zamiast 15-go gra ma pojawić się w sklepach 24 października. Odliczanie na naszym forum ;)

[13 PAŹDZIERNIKA] URU: AGES BEYOND MYST...

Virgo: Świeże screeny z kontynuacji serii Myst opublikował serwis Adrenaline Vault. Można je obejrzeć tutaj. Jednocześnie twórcy gry informują, że za muzykę odpowiedzialny będzie Peter Gabriel, który dodatkowo stworzy utwór promujący całą grę - "Burn You Up, Burn You Down". Pozostaje tylko czekać na premierę.

[23 PAŹDZIERNIKA] NIE MA NA CO CZEKAĆ!

Czaju: Klikajcie i ściągajcie najnowszy numer polskiego Inventory. Zajrzyjcie tutaj i przekonajcie się, że warto. Ale to nie wszystko. Możecie już uzupełnić swoją kolekcję Inventory Polska (chyba zbieracie? za parę lat będzie warta kupę kasy! ;)) o odświeżony numer 6, w nowej szacie graficznej.

[24 PAŹDZIERNIKA] RUNAWAY JUŻ JEST!

Virgo: W końcu fani przygodówek doczekali się polskiej premiery jednej z najlepszych przygodówek ostatnich lat, która do tej pory zręcznie omijała nadwiślańskie ziemie. Teraz jednak można nabyć Runaway: A Road Adventure w polskiej wersji językowej za 79,90 zł, a w większych sklepach nawet poniżej 50 zł. Fani przygodówek, do sklepów marsz!

[28 PAŹDZIERNIKA] DEMO MIDNIGHT NOWHERE

Virgo: Cenega zamieściła na swoim serwerze demko nowej przygodówki ze stajni Buka Entertainment. Coś w sam raz dla ludzi o mocnych nerwach (i znających rosyjski, bo teksty pisane nie zostały przetłumaczone). Klikajcie tutaj (160 MB).

Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.