Archiwum nowinek - grudzień
Archiwum nowinek - grudzień
Czaju i Wajuś, grudzień 2003

[7 GRUDNIA] WYPRÓBUJ BROKEN SWORD 3

Wajuś: W sieci pojawiło się demo Broken Sword: The Sleeping Dragon. Plik ważący ponad 240MB znajdziecie np. tutaj albo tu. LEM planuje wydać grę w styczniu 2004. Oby! Jak już pogracie koniecznie podzielcie się wrażeniami na forum.

[7 GRUDNIA] ZOBACZ SYBERIĘ II

Czaju: Kilkuminutowy filmik, w którym zobaczymy grę w akcji, jest już w sieci. Znajdziecie go m.in. tutaj (ok. 9MB). Przez krótki czas dostępne było również demo Syberii II, ale po interwencji Microids zostało usunięte z serwerów Multiplayer.it i Tiscali (tam pojawiło się po raz pierwszy). Było to beta-demo prezentowane na tegorocznych targach E3, nie przeznaczone do upublicznienia. W tej chwili w sieci trwają poszukiwania tych cennych 117MB ;) Jeśli ktoś się natknie na demo, powinien czym prędzej zgłosić ten fakt na naszym forum ;)

[11 GRUDNIA] DEMO SYBERII II WYTROPIONE!

Wajuś: Wbrew nałożonemu przez Microids zakazowi demo wersji beta Syberii II, które prezentowane było na tegorocznych targach E3, można wciąż zdobyć w sieci. Po kilku dniach udało nam się wytropić je na stronach rosyjskich portali poswieconych grom komputerowym. Zajmujący około 102MB plik znajdziecie tutaj tudzież tu.

Oprócz samej możliwośći grania demo umożliwia również przeglądnięcie galerii obrazków z gry, galerii postaci oraz rysunków i szkiców koncepcyjnych. Niestety jak na wersję beta przystało jest ono również wielce niestabilne i kapryśne...

[21 GRUDNIA] LUCASARTS PRZESŁUCHUJE FANÓW

Wajuś: Znany producent i wydawca zakręconych przygodówek - firma LucasArts - postanowił zadać swoim fanom kilka pytań na temat ich preferencji i nawyków. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że zadziwiająco dużo jest pytań o nasz ukochany gatunek - przygodówki. Pytania znajdują się tutaj. Całość jest w języku angielskim - jeżeli będziecie mieli jakieś problemy chętnie pomożemy Wam na naszym forum.

Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.