Rzut okiem - kwiecień
Rzut okiem - kwiecień
Elum, kwiecień 2017

...czyli kompilacja dezaktualizujących się nowinek mijającego miesiąca, wcześniej publikowanych na najbliższym forum (pierwsza, druga, trzecia).

[3 KWIETNIA] SAMOROSTOPODOBNY FUTURUST JEST FUTURYSTYCZNY

Daniel Włodarski, Tomasz Kaczmarek i Igor "Ascovel!" Hardy pracują nad Futurust - zardzewiałą przygodówką o akwarelowym świecie robotów (a może odwrotnie), gatunkowo i wizualnie przypominającą samorostopodobne Machinarium (tudzież machinariumopodobnego Samorosta). Projekt aktualnie dofinansowuje się na Kickstarterze, finalna wersja ma być gotowa w grudniu przyszłego roku.

[19 KWIETNIA] BEN THROTTLE JUŻ PO LIFTINGU

Przez 22 lata cieszył się nieskrępowaną wolnością, ale w końcu dorwali i jego:

Byli bezlitośni. Najpierw go związali, następnie... poddali przymusowemu liftingowi:

Zapowiedzianą w 2015 roku Full Throttle w wersji Full HD można już kupić m.in. w sklepie GOG. Albo w tym drugim.

[20 KWIETNIA] WIOSENNA PREMIERA SYBERII 3(D)

Najbardziej zimowa przygodówka od czasów... Syberii II, osiem lat po pierwszej zapowiedzi i cztery lata po kolejnej, w końcu jest gotowa. Syberia 3(D) od dnia dzisiejszego sprzedawana jest w kilku wariantach (przede wszystkim cenowych) m.in. w sklepie CDP.pl (lub w tym zagranicznym).

Aby wspomóc sprzedaż polskiej wersji językowej, w roli Lary... tzn. Kate Walker wystąpiła tym razem Anna Dereszowska (nie do poznania zmieniła się bohaterka wirtualna, więc jest też nowa aktorka dubbingująca - logiczne). Podobno śnieg, który w ostatnich dniach padał w całej Polsce, to również część kampanii reklamowej polskiego wydawcy. Brawo! Takiego rozmachu nie miały nawet polskie premiery Wiedźminów.


Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.